Basketboll

EPËRSI DYSHIFRORE E TREPÇËS PAS PJESËS SË PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet, Trepçës dhe Rahovecit e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Kosovës.

Pas pjesës së parë po avancon ekipi i Trepçës me rezultatin 40-25.

Te Trepça deri tani u dallua, Amin Hot  me 10 .

Te Rahoveci më i miri ishte, Fisnik Rugova me 7 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.