Basketboll

YLLI STARTON ME +8 NDAJ BASHKIMIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i parë i ndeshjes ndërmjet, Yllit dhe Bashkimit e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon ekipi i Yllit me rezultatin 23-15.

Te Ylli deri tani u dallua, Mikaile Tmusiq me 9 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, John Florveus me 6 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.