Ekskluzive (VIDEO-LAJM): Edon Maxhuni flet në ASIST për debutimin fantastik dhe rrjedhën që pati në Eurobasket

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Gjatë ditës së djeshme u transmetua episodi i radhës i ASIST-it i cili si zakonisht ishte special dhe shumë interesant.

Këtë epsiod u realizuan intervista me akterët e Eurobasket-it 2022, Edon Maxhunin djaloshin me prejardhje nga Kosova dhe trajnerin boshnjak të Yllit, Adis Beqiragiq.

Në vijim ju sjellim intervistën ekskluzive të realizuar me Edonin i cili rrëfen gjithçka për periudhën e kaluar dhe debutimin në Eurobasket, gjersa përmend edhe të ardhmen e tij: