Sot finalja e Ligës Unike tek Femrat, përballen dy ekipe nga Shqipëria

Prishtinë(AsistiOnline) – Dita e sotme sjell derbin e finales së Ligës Unike për femra.

Në këtë finale takohen dy ekipet nga Shqipëria, Flamurtari e Partizani.

Flamurtari dje mposhti Prishtinën në gjysmëfinale, derisa Partizani mposhti në 2 sekondat e fundit, Bashkimin.

Finalja luhet nga ora 19:00 dhe pritet të transmetohet direkt edhe në rrjetet e komunikimit online.

/AsistiOnline.com/

Të fundit:

Të ngjajshme: