Kelmendi do të debutojë në Superligë, tregon se si po ndihet para kësaj përvoje (VIDEO)

Prishtinë(AsistiOnline) – Labinot Kelmendi pritet që sivjet të jetë lojtar debutues në Superligën e Kosovës.

Ai dje ishte i ftuar në ASIST dhe tregoi se si po ndihet para debutimit në Superligë.

Ndiqni deklarimin e tij:

Të fundit:

Të ngjajshme: