Vëllaznimi mposht Bashkimin në ndeshje përgatitëse

Prishtinë(AsistiOnline) – Sot është zhvilluar edhe një duel tjetër i karakterit miqësor në basketbollit kosovar.

Në Prizren janë takuar Bashkimi dhe Vëllaznimi me këta të fundit që kanë fituar 78-84.

Të dy trajnerët i provuan të gjithë lojtarët dhe vlen të ceket se ekipet nuk janë kompletuar ende.

/AsistiOnline.com/

 

Të fundit:

Të ngjajshme: