Peja kompleton ekipin, publikon numrat e fanelave të lojtarëve

Prishtinë(AsistiOnline) – Klubi i Pejës duket se është kompletuar me lojtarë së paku për fillimin e edicionit të ri të garave.

Verdhezinjët sot kanë publikuar në faqen zyrtare edhe numrat e fanelave të lojtarëve.

Mund të jetë një grafik i basketboll, fanellë basketbolli dhe teksti që thotë "CHANDLER 0 ARMSTEAD 2 COOKJ 4 QALLAKU 10 A.BERISHA 11 SHOSHI 12 BECK 14 CALLOWAY 15 EDLER 19 ISMAILI 22 SHEQIRI AHMETI 2330 OFFICIALROSTE ROSTER 2023 2024 ZEMRA RREH"

Në faqen e klubit është njoftuar poashtu se klubi momentalisht gjendet në Maqedoni të Veriut në një turne miqësor me ekipet e Feniks, TFT dhe MZT Skopje.

Përveç garave vendore, Peja sivjet do të paraqitet edhe në kualifikimet e Ligës së Kampionëve.

/AsistiOnline.com/

Të fundit:

Të ngjajshme: