Basketboll

P.C Prizreni konfirmon lajmin e AsistitOnline, rikthen zyrtarisht Arti Hajdarin

Prishtinë(AsistiOnline) – Arti Hajdari është zyrtarisht lojtar i Proton Cable Prizrenit.

Skuadra bardhezi ka angazhuar në rradhët e veta basketbollistin pejan që deri tash ishte pjesë e Sigal Prishtinës.

Ditë më parë, AsistiOnline.com e paralajmëroi këtë lëvizje dhe tashmë u konfirmua gjithçka.

Të kujtojmë se momentalisht Arti po paraqitet për Teutën e Durrësit, që pastaj të mund të regjistrohet në Kosovë dhe nga fillimi i dhjetorit, ai pritet të paraqitet me fanelën e Prizrenit.

/AsistiOnline.com/

Ekskluzive: Arti Hajdari afër rikthimit te P.C Prizreni?

Komentet janë të mbyllura.