Trepça

Superfinalja e Superkupës nesër, takohen kampioni dhe nënkampioni

Prishtinë(AsistiOnline) - Nesër luhet super-finalja e madhe e Superkupës së Kosovës te meshkujt. Trepça dhe Peja takohen në ''13 Qershori'' vendi mikpritës i këtij eventi...

Trepça në finale të Superkupës, triumfon ndaj Prishtinës

Trepça triumfon në derbi dhe siguron biletën për finale Trepça është finalistja e parë e Superkupës së Kosovës. Mitrovicasit mposhtën Sigal Prishtinën 65:68 (16:21, 15:19, 15:19,...

Ç3: Vazhdon epërsia e Trepçës ndaj prishtinasve

Prishtinë(AsistiOnline) - Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes. Pas periodës së tretë po vazhdon të avancojë Trepça me rezultat 46-59. _______________________________ Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes. Pas...

El Clasico sot në në gjysmëfinalen e parë të Superkupës

Prishtinë(AsistiOnline) - Sot zhvillohen dy sfidat gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës. Dy rivalët e përbetuar, Sigal Prishtina dhe Trepça do të takohen në ''13 Qershori''...

Trepça e fortë për Bashkimin, mësohet gjysmëfinalja e parë e Superkupës

Trepça ka mundur Bashkimin me shifrat 102:72 (30:25, 28:17, 16:17, 23:18), për tu kualifikuar në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës. Mitrovicasit e nisën ndeshjen më...

Trepça shkon në pushim mes pjesëve me avantazh të thellë ndaj Bashkimit

Prishtinë(AsistiOnline) - Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes. Pas pjesës së parë po avancon ekipi i Trepçës me rezultat 63-37. _______________________________ Mbyllet çereku i parë i ndeshjes. Pas...

Trepça dhe Bashkimi sonte kërkojnë gjysmëfinalen e Superkupës

Prishtinë(AsistiOnline) - Sonte na pret një çerekfinale mjaftë interesante në kuadër të Superkupës. Trepça dhe Bashkimi do të kërkojnë fitoren, për të kaluar në gjysmëfinale...

Trepça e mposht Mornarin në miqësore

Prishtinë(AsistiOnline) - Trepça e ka fituar ndeshjen miqësore ndaj Mornarit sot në Mal të Zi. Skuadra mitrovicasie fitoi ndaj Mornar Barit me shifrat 64-75. Ishte kjo...

Trepça mposhtet në miqësore nga Podgorica e Radoviçit

Prishtinë(AsistiOnline) - Trepça sot ka zhvilluar ndeshje miqësore në Mal të Zi. Mitrovicasit janë mposhtur nga ekipi i Podgoricës 82-74 në ndeshjen e zhvilluar në...

Të fundit: