Golden Eagle Yll

Ylli nënshkruan me të huajin e parë

Prishtinë(AsistiOnline) - Golden Eagle Ylli e ka prezantuar sot transferin e parë të huaj. Therandasit kanë njoftuar se kanë arritur marrëveshje bashkëpunimi me fundorin amerikan,...

Flevarakis flet për ASIST-in, tregon se si erdhi te Ylli dhe për çfar ka nevojë ekipi

Prishtinë(AsistiOnline) - Klubi i Golden Eagle Yllit ditë më parë e prezantoi në krye të ekipit timonierin e ri. Therandasit nënshkruan me një emër mjaftë...

Ylli konfirmon lajmin e ASIST-it, prezanton trajnerin grek Flevarakis

Prishtinë(AsistiOnline) - Golden Eagle Ylli e ka prezantuar më në fund, trajnerin e ri të skuadrës për edicionin e ri. Therandasit kanë nënshkruajtur me trajnerin...

Artin Gashi i rikthehet basketbollit, regjistrohet te Ylli

Prishtinë(AsistiOnline) - Artin Gashi duket se ju është rikthyer përsëri basketbollit. Alo qendra therandase është paraqitur për regjistrim nga skuadra therandase e Golden Eagle Yllit,...

Ekskluzive: Greku Kostas Flevarakis trajner te Golden Eagle Ylli?

Prishtinë(AsistiOnline) - Dy herë kampioni i Kosovës, Golden Eagle Ylli pritet që shpejtë ta prezantojë trajnerin që do ti prijë ekipit në edicionin e...

Ylli prezanton Besnik Bekteshin, konfirmon lajmin e ASIST-it

Prishtinë(AsistiOnline) - Skuadra e Yllit sot e ka prezantuar transferin e radhës për ekipin. Therandasit kanë njoftuar për shtimin në ekip të kosovarit me nënshtetësi...

Ylli rikthen Arbër Berishën

Prishtinë(AsistiOnline) - Basketbollisti Arbër Berisha është rikthyer te Ylli. Kështu ka njoftuar çaste më parë ekipi therandas, nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare. "Arber Berisha eshte...

Etnik Peci transferi i parë i Yllit

Prishtinë(AsistiOnline) - Etnik Peci është transfeir i parë i Golden Eagle Yllit në merkaton verore. Skuadra therandase ka njoftuar sot, se ka arritur marrëveshje me...

Ylli nis riorganizimin, vazhdon bashkëpunimin me treshen vendore dhe Shirkon

Prishtinë(AsistiOnline) - Skuadra therandase e Golden Eagle Yllit ka nisur zyrtarisht riorganizimin për stinorin e ri. Faqja zyrtare e klubit ka publikuar sot vazhdimin e...

Të fundit: