Basketboll

Ç3: VAZHDON BARASPESHA NË ”MINATORI”

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes, Trepça – Bashkimi.

Edhe më tutje vazhdon loja e fortë, por ekipi i Trepçës u tregua pak mëi mirë duke e fituar këtë çerek, 69-66.

Pas kësaj pjesë loje tek Trepça po dallohen, Samir Zekiqi me 21 pike e Besnik Azemi me 18 sosh.

Tek Bashkimi, Jordan Capps me 21 pikë si dhe Drilon Hajrizi me 16 sosh janë më të dalluarit.

Komentet janë të mbyllura.