Basketboll

EKSKLUZIVE: VALON BUNJAKU E SAMIR ZEKIQI SOT PREZANTOHEN TEK YLLI

Prishtinë(AsistiOnline) – Valon Bunjaku dhe Samir Zekiqi do të jenë transferet më të reja të Golden Eagle Yllit nga Theranda.

AsistiOnline.com ka mësuar ekskluzivisht nga burime të sigurta pranë palëve, se lojtarët e cekur më lartë, sot do të prezantohen me fanelën e Golden Eagle Yllit.

Bunjaku së fundmi luajti tek Prishtina, përderisa Zekiqi ishte pjesë e Trepçës.

Komentet janë të mbyllura.