Basketboll

KRYEQYTETASIT RIKTHEJNË PARASHTESËN “SIGAL” PRISHTINA

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Prishtinës e ka rikthyer sponzorin gjeneral të ekipit “Sigal”.

Ekipi kryeqytetas nga tash përsëri do ta ketë parashtesën “Sigal” në emrin e saj Prishtina.

Kryeqytetasit sot e kanë bërë publike marrëveshjen me kryeqytetasit dhe nga stinori i ardhshëm do të quhen përsëri “Sigal Prishtina” ashtu si ishin edhe më parë.

Stinorin e kaluar, prishtinasit kishin parashtesën “Z Mobile”.

Komentet janë të mbyllura.