Basketboll

ZYRTARE: YLLI PREZANTON EDHE NJË AMERIKAN

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Golden Eagle Yllit e ka zyrtarizuar edhe përforcimin e huaj të radhës.

Therandasit kanë nënshkruajtur me Alante Fenner i gjatë 1.96cm dhe që luan në pozitat 2/3.

Fenner së fundmi ishte pjesë e një ekipi nga Superliga e Kilit dhe me ta kishte një mesatare prej 6.5 pikësh për ndeshje.

Agjent i lojtarit amerikan është kosovari Argjent Zeqiri.

Komentet janë të mbyllura.