Basketboll

Ç1: PEJA ME EPËRSI MINIMALE NË PRIZREN

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së tretë në xhiro’në e parë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Ponte Prizrenit dhe Pejës

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Pejës minimalisht 21-22.

Tek Ponte Prizreni deri tani po dallohet, Malcolm Canada me 6 pikë.

Tek Peja, po dallohet, Armstread me 7 pikë.

Komentet janë të mbyllura.