Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: RAHOVECI EPËRSI SOLIDE NDAJ PRISHTINËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së fundit në xhiro’në e parë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Rahovecit dhe Prishtinës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultatin 37-30.

Tek Rahoveci deri tani po dallohet, Justin Gray me 10 pikë.

Tek Prishtina po dallohet, Divine Myles poashtu me 10 pikë. Tek Prishtina po mungon Dardan Berisha.

Komentet janë të mbyllura.