Basketboll

Ç3: RAHOVECI AFËR FITORES NDAJ PRISHTINËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së fundit në xhiro’në e parë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Rahovecit dhe Prishtinës.

Pas çerekut të tretë po vazhdon të avancojë por tash me rezultat më të thellë Rahoveci 54-42.

Tek Rahoveci deri tani po dallohet, Jure Gunjina me 19 pikë.

Tek Prishtina po dallohet, Divine Myles me 17 pikë.

Komentet janë të mbyllura.