PESËSHET E PARA: LIPJANI-YLLI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së vetme për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Lipjani-Golden Eagle Ylli dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Lipjani e nisë me: Samuels, Stuckey, Hasani, Pepic, Vitia

Ylli starton kështu: Adger, Bunjaku, Zekiqi, Morina, McKay.

Të fundit:

Të ngjajshme: