Basketboll

PESËSHET E PARA: LIPJANI-PRIZRENI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së dytë për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Lipjani-Prizreni dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Lipjani e nisë me: Samuels, Stuckey, Rashiti, Hasani, Vitia.

Prizreni starton kështu: Canada, Sanders, Kryeziu, Ajazaj, Zenelaj.

Komentet janë të mbyllura.