Basketboll

Ç1: TREPÇA ME EPËRSI FILLESTARE NË KRYEQYTET

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së dytë në xhiro’në e shtatë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Prishtinës dhe Trepçës.

Pas çerekut të parë ekipi i Trepçës e ka avantazhin fillestar 23-27.

Tek Prishtina deri më tani po dallohet, Rigova me 8 pikë.

Tek Trepça deri tani u dallua, DJ Hanes me 10 pikë.

Komentet janë të mbyllura.