Basketboll

PRISHTINA MERR AVANTAZHIN NË ÇEREKUN E DYTË

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së dytë në xhiro’në e shtatë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Prishtinës dhe Trepçës.

Pas çerekut të dytë ekipi i Prishtinës e ka avantazhin 52-42.

Tek Prishtina deri më tani po dallohet, Myles me 14 pikë.

Tek Trepça deri tani u dallua, DJ Hanes me 12 pikë.

Komentet janë të mbyllura.