Basketboll

Ç3: PRISHTINA THELLON AVANTAZHIN

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së dytë në xhiro’në e shtatë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Prishtinës dhe Trepçës.

Pas çerekut të tretë ekipi i Prishtinës e ka avantazhin 79-52.

Tek Prishtina deri më tani po dallohet, Alihodzic me 18 pikë.

Tek Trepça deri tani u dallua, DJ Hanes me 18 pikë.

Komentet janë të mbyllura.