Basketboll

PESËSHET E PARA: PRIZRENI-YLLI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së parë, në xhiron e shtatë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Ponte Prizreni dhe Golden Eagle Ylli dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Prizreni e nisë kështu: Zenelaj, Cole, Ajazaj, Sanders, Canada.

Ylli e nisë me këtë pesëshe: Fenner, Camaj, Morina, Bunjaku, Zekiqi.

Komentet janë të mbyllura.