Basketboll

Ç3: RAHOVECI RRIT AVANTAZHIN NDAJ PRIZRENIT

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së fundit në xhiro’në e tetë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Rahovecit dhe Prizrenit.

Pas çerekut të tretë ekipi i Rahovecit e ka avantazhin fillestar ndaj prizrenasve 66-55.

Tek Rahoveci deri më tani po dallohet,  Alban Veseli me 20 pikë.

Tek Prizreni deri tani u dallua, Mendrit Ademi me 19 pikë.

Komentet janë të mbyllura.