Basketboll

Ç3: TREPÇA RIKTHEN AVANTAZHIN NDAJ LIPJANIT

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes së parë në xhiro’në e nëntë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Lipjanit dhe Trepçës.

Pas çerekut të tretë ekipi i Trepçës e ka rikthyer avantazhin dhe tash po udhëheq ngushtë 74-75.

Tek Lipjani deri më tani po dallohet, Jenkins  me 25 pikë.

Tek Trepça deri tani u dallua, Hanes me 26 pikë.

Komentet janë të mbyllura.