Basketboll

Ç3: YLLI PËRSËRI NGRIT AVANTAZHIN

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së parë në xhiro’në e dhjetë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet  Feronikelit dhe Yllit

Pas çerekut të tretë ekipi i Yllit e ka avantazhin ndaj Niklit 60-76.

Tek Nikli deri më tani po dallohet, Hajdari me 25 pikë.

Tek Ylli deri tani u dallua, Zekiqi me 18 pikë.

Komentet janë të mbyllura.