Basketboll

EKSKLUZIVE&ZYRTARE: ALTIN MORINA LOJTAR I RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Altin Morina është basketbollisti më i ri i Rahovecit.

AsistiOnline.com ka mësuar ekskluIvisht se, Altin Morina ka nënshkruajtur kontratë me klubin e Rahovecit dhe gjatë ditës së sotme do të prezantohet tek Rahoveci.

Morina së fundmi ishte pjesë e Golden Eagle Yllit. Ndërsa më parë ka mbrojtur ngjyrat e shumë skuadrave me renome në basketbollin e Kosovës.

Morina pritet të jetë një impuls shtesë për synimet e mëdha të Rahovecit sivjet, që janë titulli e Kupa e Kosovës.

Komentet janë të mbyllura.