Basketboll

ARIAN QALLAKU: DO TË ARRIJME REZULTAT SHUMË POZITIV

Prishtinë(AsistiOnline) – Në rosterin e Përfaqësueses së Kosovës për dy ndeshjet ndaj sllovakëve dhe islandezëve, pas një kohe është ftuar edhe Arian Qallaku.

Jemi duke e bërë një punë të jashtëzakonshme, po mundohemi që të…

Prononcimi i plotë i Arianit për Asistin:

 

Komentet janë të mbyllura.