Basketboll

ZENELAJ: ME FISIN SË BASHKU, DO TA MBULOJMË SUKSESSHËM TRAPEZIN

Prishtinë(AsistiOnline) – Basketbollisti më i gjatë i Kosovës, Urim Zenelaj(2.12cm) ka treguar zbuluar se gjatë këtyre ditëve e ka kaluar virusin COVID-19 dhe se tash ndihet i gatshëm për dy ndeshjet e Kosovës.

Fatkeqësisht pak para grumbullimit unë vetëm e kalova Covidin…

Prononcimi i plotë i Urimit për Asistin:

Komentet janë të mbyllura.