Basketboll

MBYLLET ME TRESHE, ÇEREKU I PARË MES VLLAZNISË E PEJËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka nisur ndeshja historike, ndërmjet Vllaznisë dhe Pejës e vlefshme për çerekfinalen e Ligës Unike mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Vllaznisë me rezultat të ngushtë, 17-16.

Tek Vllaznia deri tani u dallua, Malik Dixson me 7 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Rron Grapci me 6 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.