Basketboll

PUBLIKOHEN 5-SHET E PARA: VLLAZNIA – PEJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet me të cilat startojnë, Vllaznia dhe Peja, ndeshje kjo e vlefshme për çerekfinalen e Ligës Unike mes Shqipërisë dhe Kosovës.

Kryetrajneri i Vllaznisë, Mathew Jones ka vendosur për këtë 5she: Davis Stanley, Damian Bekteshi, Herion Faslija, Malik Dixon, Jeron Cooper.

Në anën tjetër, Dragan Radoviç i Pejës starton me: A.J Waltonin, Dardan Berishën, Rron Grapcin, Lis Shoshin, Brandon Waltersin.

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.