Basketboll

PUBLIKOHEN 5-SHET STARTUESE: PRIZRENI – TREPÇA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet me të cilat startojnë, Prizreni dhe Trepça, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e fundit të stinorit të rregullt të Superligës së Kosovës.

Kryetrajneri i Ponte Prizrenit, Arbnor Rifati ka vendosur për këtë 5she: Myles, Vaugn, Talliaferro, Martin Zenelaj.

Në anën tjetër, Serhat Sehit starton me: Zekiqi, Haxhiu, Butorac, Hajrizi, Stavros.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.