Basketboll

PESËSHET STARTUESE: RAHOVECI – TREPÇA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet startuese të duelit të vlefshëm për Superkupën e Kosovës, Rahovecit dhe Prishtinës.

Fotis Takianos me Rahovecin e nisë kështu: Yarbrough, Mala, Thomas, Rugova, Davis Jr.

Lubomir Minchev starton me këtë përbërje: Cockfield, Syla, Blackshear, Hot, Zekiqi.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.