Njëri prej lojtarëve kryesorë, flet rreth Istogut në Superligë dhe ambicieve të tyre (VIDEO)

Prishtinë(AsistiOnline) – Njëri prej basketbollistëve më meritorë pse Istogu është në Superligë, padyshim që është edhe Labinot Kelmendi.

Ai dje ishte i ftuar në ASIST, së bashku me trajnerin Fikret Shatri, ku folën rreth inkuadrimit të klubit në garat elitare.

Kelmendi foli rreth inkuadrimit në Superligë dhe ambicieve që do ti kenë aty. Ndiqni deklarimin e tij në videon e mëposhtme:

 

Të fundit:

Të ngjajshme: