Basketboll

Po krijon aplikacion për statistikat e basketbollit kosovar, Visar Ahmeti flet në Asist (VIDEO)

Prishtinë(AsistiOnline)  – Merakliu i madh dhe njohësi i basketbollit, Visar Ahmeti së fundmi e ka krijuar një aplikacion të statistikave në basketbollin kosovar.

Gjithë punën që e ka bërë dhe vazhdon ta kompletojë ende, Visari e ka shpalosur këtë të hëne në Asist.

Shihni se për çka bëhet fjalë në videon e mëposhtme:

 

 

 

Komentet janë të mbyllura.