Feronikeli

NEW BASKETI FITON DHE NGJITET NË POZITËN E TRETË

Prishtinë(AsistiOnline) - KB New Basket e ka fituar duelin e parë të xhiros së 16-të në Ligën e parë. Prizrenasit triumfuan në udhëtim te Feronikeli...

SOT LUHEN SHUMICA E NDESHJEVE TË XHIROS NË LIGËN E PARË

Sot dhe nesër do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së 14-të në Ligën e Parë në basketboll. Sfida kryesore do të zhvillohet sonte ndërmjet RC...

61 PIKË DALLIM, MH PRISHTINA DËRRMON ISH-ANËTARIN E SUPERLIGËS

Prishtinë(AsistiOnline) - Me plotë 61 pikë dallim, është mposhtur para pak çasteve ish-skuadsra e Superligës së Kosovës në stinorin e kaluar, Feronikeli. Marigona Hill Prishtina...

VUSHTRRIA TRIUMFON NDAJ FERONIKELIT

Prishtinë(AsistiOnline) - KB Vushtrria e ka arritur fitoren e gjashtë sezonale në Ligën e parë. Në një duel tejet interesant të zhvilluar në Drenas, vushtrriasit...

MEGASPORTI MPOSHT FERONIKELIN ME FINISH DRAMATIK

Prishtinë(AsistiOnline) - Megasporti e ka fituar me shumë vështirësi përballjen dramatike ndaj Feronikelit sonte në Prizren. Skuadra e drejtuar nga Edon Godeni, ka arritur që...

ISTOGU E NISË ME FITORE TË THELLË STINORIN PRANVEROR

Prishtinë(AsistiOnline) - Skuadra e Istogut e ka nisur me fitore të thellë stinorin pranveror të Ligës së parë. Istogasit kanë triumfuar në xhiron e parë...

SOT FILLON STINORI PRANVEROR NË LIGËN E PARË

Në mesjavë zhvillohet xhiroja e dhjetë në Ligën e Parë, apo e para për stinorin pranveror. Që në javën e parë do të zhvillohet derbi...

MBYLLET STINORI VJESHTOR NË LIGËN E PARË, RENDITJE TABELARE SHUMË INTERESANTE

Prishtinë(AsistiOnline) - Gjatë vikendit që lamë pas edhe zyrtarisht është mbyllur stinori vjeshtor në Ligën e parë të Kosovës te meshkujt. As Prishtina e drejtuar...

FERONIKELI FITON ME TELASHE NDAJ LIPJANIT

Prishtinë(AsistiOnline) - Feronikeli e ka fituar përballjen e skuadrave nga fundi i tabelës në Ligën e parë, ndaj Lipjanit. 'Industrialistët' kanë triumfuar ndaj Lipjanit në...

Të fundit: