MVP

Pesëshja më e mirë dhe MVP nga xhiro 24 e Superligës së Kosovës

Prishtinë(AsistiOnline) - Ju sjellim pesëshen më të mirë të xhiros 24 në elitën e basketbollit kosovar. 1. Plejmejkeri i javës 24 në elitën e basketbollit...

(VIDEO LAJM) ASISTI 524: KUSH DO TA FITOJ KRYENDESHJEN PRISHTINA – YLLI?

ASISTI 524 në prag të kryendeshjes Sigal Prishtina – Golden Eagle Ylli e cila është shtyrë për të martën nga ora 19 për shkak...

Pesëshja më e mirë dhe MVP nga java 23 e Superligës së Kosovës

PESËSHJA E JAVËS 1. BROWN (TRE), 2. TATE (PEJ), 3. JOSEPH (PEJ), 4. WALDOW (PEJ), 5. DODD (VLLZ). 1. Plejmejkeri më i mirë këtë javë...

Drilon Hajrizi MVP i finales së Kupës së Kosovës

Prishtinë(AsistiOnline) - Basketbollisti mitrovicas, Drilon Hajrizi është shpallur MVP i finales së Kupës së Kosovës që u zhvillua sonte në Rahovec. Driloni ishte basketbollisti më...

Pesëshja më e mirë dhe MVP nga xhiro 22 e Superligës së Kosovës

PESËSHJA E JAVËS (XHIRO 22) 1. HAJDARI (PEJ), 2. D.BERISHA (SPR), 3. LEKNDREAJ (BASH), 4. G. MORINA (GEY), 5. GORDON (TRE). 1. Plejmejkeri më i...

Pesëshja më e mirë dhe MVP nga xhiro 21 e Superligës së Kosovës

1. Plejmejkeri më i mirë, këtë javë shpallet Arti Hajdari i Pejës në ndeshjen ku verdhezinjët u paraqitën me shumë mungesa dhe kapiteni mori...

Pesëshja më e mirë dhe MVP nga xhiro e 20-të e Superligës së Kosovës

Prishtinë(AsistiOnline) - Ju sjellim pesëshen më të mirë të xhiros së 20-të që u luajt gjatë vikendit në elitën e basketbollit kosovar. 1. Plejmejkeri më...

Pesëshja më e mirë e javës dhe MVP nga xhiro 18 e Superligës së Kosovës

PESËSHJA E JAVËS (XHIRO 18) 1. WILSON (SPR), 2. PURVIS (PEJ), 3. LEKNDREAJ (BASH), 4. DEBISSCHOP (SPR), 5. WALDOW (PEJ). 1. Plejmejkeri më i mirë...

Pesëshja më e mirë e javës dhe MVP nga kjo xhiro e Superligës së Kosovës

Prishtinë(AsistiOnline) - Ju sjellim pesëshen më të mirë dhe MVP-në nga xhiro e 17-të e Superligës së Kosovës e cila u zhvillua gjatë vikendit.. 1....

Të fundit: