5-shja e Javës

Pesëshja më e mirë dhe MVP nga xhiro 21 e Superligës së Kosovës

1. Plejmejkeri më i mirë, këtë javë shpallet Arti Hajdari i Pejës në ndeshjen ku verdhezinjët u paraqitën me shumë mungesa dhe kapiteni mori...

Pesëshja më e mirë dhe MVP nga xhiro e 20-të e Superligës së Kosovës

Prishtinë(AsistiOnline) - Ju sjellim pesëshen më të mirë të xhiros së 20-të që u luajt gjatë vikendit në elitën e basketbollit kosovar. 1. Plejmejkeri më...

Pesëshja më e mirë e javës dhe MVP nga xhiro 18 e Superligës së Kosovës

PESËSHJA E JAVËS (XHIRO 18) 1. WILSON (SPR), 2. PURVIS (PEJ), 3. LEKNDREAJ (BASH), 4. DEBISSCHOP (SPR), 5. WALDOW (PEJ). 1. Plejmejkeri më i mirë...

Pesëshja më e mirë e javës dhe MVP nga kjo xhiro e Superligës së Kosovës

Prishtinë(AsistiOnline) - Ju sjellim pesëshen më të mirë dhe MVP-në nga xhiro e 17-të e Superligës së Kosovës e cila u zhvillua gjatë vikendit.. 1....

Pesëshja më e mirë dhe dy MVP nga xhiro 14 e Superligës së Kosovës (VIDEO-LAJM)

Prishtinë(AsistiOnline) - Pesëshja më e mirë dhe MVP nga java e 14-të e Superligës, përzgjedhur nga ASISTI. 1. Plejmejkeri më i mirë këtë javë, shpallet...

Pesëshja e javës dhe kësaj here dy MVP nga xhiro 12-të e elitës kosovare

1. Plejmejkeri më i mirë në këte javë, pa asnjë dyshim shpallet Dachon Burke i Ponte Prizrenit. Me 32 pikë të realizuara prej tyre...

Pesëshja e javës dhe MVP nga xhiro e 11-të e elitës kosovare

Prishtinë(AsistiOnline) - Këtë javë pesëshja më e mirë dominohet nga lojtarët e Vëllaznimit të Gjakovës, me gjithsejt tre basketbollistë. 1. Plejmejkeri më i mirë këtë...

(VIDEO-LAJM) – Pesëshja më e mirë dhe MVP nga xhiro 9 e Superligës

Plejmejkeri më i mirë kte javë, është Valon Bunjaku i Golden Eagle Yllit që udhëhoqi skuadrën e tij drejt rikthimit sensacional dhe...

(VIDEO-LAJM) – Pesëshja dhe MVP nga xhiro e tetë e Superligës së Kosovës

Prishtinë(AsistiOnline) - Pas përfundimit të xhiros së tetë në elitën e basketbollit kosovar, AsistiOnline.com ka bërë edhe përzgjedhjen e më të mirëve nga kjo...

Të fundit: