Asist

(VIDEO LAJM) ASISTI 531:  KUPAT TE VENDI KUPAVE – TRIPLETA HISTORIKE DHE SERIA FANTASTIKE GJYSMËFINALE

ASISTI 531 sjell serinë fantastike finale të Superligës së Femrave mes Bashkimit dhe Prishtinës që shkoi në pesë ndeshje dhe pas plot pesë viteve...

(VIDEO LAJM) ASISTI 530:  ANALIZA E ÇEREKFINALEVE DHE PARASHIKIMI I GJYSMËFINALEVE FANTASTIKE

ANALIZA KOMPLETE E ÇEREKFINALEVE TË PLAY OFFIT TË PRINCE CAFFE SUPERLIGËS ASISTI 530 sonte analizon në mënyrë të detajuar seritë çerekfinale Golden Eagle Ylli...

(VIDEO LAJM) ASISTI 529:  KATËR KAPITENËT E ÇEREKFINALEVE PARASHIKOJNË FILLIMIN E PLAY OFFIT

Pas përfundimit të pjesës së rregullt të Prince Caffe Superligës, në prag të përgatitjeve të katër skuadrave për çerekfinalet e Play Offit që fillojnë...

(VIDEO LAJM) ASISTI 527:  ISH YLLI I NBA GORDAN GIRIQEK NË ASIST DHE “DEBATI RRETH REZART MEMEDIT”

Debati rreth statusit të lojtarit prishtinas Rrezart Memedit për ta diskutuar dhe qartësuar një herë e përgjithmon situatën, me kryetarët dhe njerëzit më kompetent:...

(VIDEO LAJM) ASISTI 526:  PEJA RIKTHEHET FUQISHËM DHE ÇKA PO NDODH ME ANKESËN E VËLLAZNIMIT?

ASISTI 526 sonte me analiza dhe tregim nga java e kaluar fantastike plus super-tema që diskutohen me mysafirët special. Analiza e ndeshjes historike që e...

(VIDEO LAJM) ASISTI 525: SIGAL PRISHTINA SHKRUAN EDHE NJË HISTORI KËSAJ RADHE NË ENBL

ASISTI 525 i pari për muajin Mars fillon me tregimin mbi suksesin e jashtëzakonshëm të basketbollistes aktualisht më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare,...

(VIDEO LAJM) ASISTI 524: KUSH DO TA FITOJ KRYENDESHJEN PRISHTINA – YLLI?

ASISTI 524 në prag të kryendeshjes Sigal Prishtina – Golden Eagle Ylli e cila është shtyrë për të martën nga ora 19 për shkak...

(VIDEO LAJM) ASISTI 523: KUPAT TE VENDI I KUPAVE

ASISTI 523 sjell përmbledhjen e gjithë asaj që ndodhi në spektaklin e Final 8 të Kupës së Kosovës në Basketboll i cili sivjet u...

SPECIALE SONTE: ASISTI 523 DHE KUPAT TE VENDI I KUPAVE

ASISTI 523 sjell përmbledhjen e gjithë asaj që ndodhi në spektaklin e Final 8 të Kupës së Kosovës në Basketboll i cili sivjet u...

Të fundit: